
CYLINDER / SURFACE THERMOSTAT TYPE AT., 30 °C - 90 °C
041E0010
VARMELEDENDE MASSE 5 g SERVICE
041E0010
Produktspecifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Application | Cylinder Thermostat |
| Beskrivelse | VARMELEDENDE MASSE 5 g SERVICE |
| CE-mærket | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| EU RoHS-undtagelsesklausul | No |
| Godkendelse | CE |
| Indeholder batterier | No |
| Kina RoHS-overensstemmelse | Out of scope |
| Material Description | CYLINDER / SURFACE THERMOSTAT TYPE AT. |
| Medie | A |
| Output kontaktbelastning induktiv [A] | 2 A |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Output kontaktbelastning resistiv [A] | 6 A |
| Product line | 02 |
| Product name | ATC |
| Produktgruppe | UK cylinder, rør |
| Produkttype | ATC |
| REACH-kandidatlistens stoffer | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP-dossier nr. | 523dd188-9188-4cf0-86e7-a27d5608a2e5 |
| SCIP-dossier produktnavn | AT CYLINDER THERMOSTAT |
| Temperatur [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Temperatur [°C] [Min.] | 30 °C |
| UL-klassificeret | No |
Generelle specifikationer
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bruttovægt | 0.264 Kilogram |
| Nettovægt | 0.189 Kilogram |
| Volume | 0.781 Liter |
Egenskab | Værdi |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425026898 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |