
Вентилна станция, ICF 15-4-12B, 20 mm, Стандарт за присъединяване: ANSI B 16.11
027L4663
Присъединителен размер [mm]: 20, Тип присъединяване: Заварка на цокъл, Материал на тялото: Стомана, Покритие на повърхността: Zn (TLP), Макс. работно налягане [bar]: 52, Температурен диапазон [°C]: -60 - 120
027L4663
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Valve station ICF 15-4-12B |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | f6a29f33-704f-4e94-9054-608e74f2a435 |
| SCIP dossier product name | ICF |
| Брой на страничен порт [pc] | 2 pc |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | ICF 15-4-12B |
| Група продукти | Мултифункционални вентили |
| Индикатор на посока на потока | Релефна 1-посочна стрелка |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | 6(a)6(b) |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 52.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 450 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Модул 1 | Спирателен вентил |
| Модул 1 тип | ICFS 15 |
| Модул 2 | Филтър |
| Модул 2 тип | ICFF 15 |
| Модул 3 | Соленоиден вентил |
| Модул 3 тип | ICFA 20B |
| Модул 4 | Спирателен вентил |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Модул 4 тип | ICFS20 |
| Наименование на продукта | Вентилна станция |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | ICF резервни части |
| Одобрение | ВКЛЮЧЕН В C UL USEAC |
| Описание на продукта | Контролно решение |
| Покритие на повърхността | Zn (TLP) |
| Посока | Прав |
| Поставяне на страничен порт | P1-P2 |
| Присъединителен размер [mm] | 20 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 3/4 in |
| Продуктови аксесоари | ICF аксесоари |
| Размер на връзка за страничен порт [in] | 3/8-18 |
| Стандарт за присъединяване | ANSI B 16.11 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes with exemptions |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes with exemptions |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 120 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 248 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип на връзка за страничен порт | G |
| Тип присъединяване | Заварка на цокъл |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR422BR438AR449AR450AR452AR502R507AR513AR515BR717 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 6.713 Kilogram |
| Нето тегло | 6.16 Kilogram |
| Volume | 12.899 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162976883 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |