Вентилна станция, ICF 20-2-121, 25 mm, Стандарт за присъединяване: ANSI B 36.10
027L3857
Присъединителен размер [mm]: 25, Тип присъединяване: Точкова заварка, Материал на тялото: Стомана, Покритие на повърхността: Zn (TLP), Макс. работно налягане [bar]: 65, Температурен диапазон [°C]: -60 - 120
027L3857
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Valve Station ICF 20-2-121 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | f6a29f33-704f-4e94-9054-608e74f2a435 |
| SCIP dossier product name | ICF |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | ICF 20-2-121 |
| Група продукти | Мултифункционални вентили |
| Индикатор на посока на потока | Релефна 1-посочна стрелка |
| Категория | II |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | 6(a)6(b) |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 65.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 943 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Модул 1 | Solenoid valve |
| Модул 1 тип | ICFE 20 |
| Модул 2 | Manual opening |
| Модул 2 тип | ICFO 20 |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Вентилна станция |
| Обслужваем | ICF резервни части |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜVUL |
| Описание на продукта | Контролно решение |
| Покритие на повърхността | Zn (TLP) |
| Посока | Прав |
| Присъединителен размер [mm] | 25 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 1 in |
| Продуктови аксесоари | ICF аксесоари |
| Стандарт за присъединяване | ANSI B 36.10 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes with exemptions |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes with exemptions |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 120 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 248 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип код ICF | ICF-20-2-25AEXOXXXXXXXXX0LAX |
| Тип присъединяване | Точкова заварка |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 3.867 Kilogram |
| Нето тегло | 3.4 Kilogram |
| Volume | 17.6 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255099819 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |