Вентилна станция, ICF 20-4-90, 20 mm, Стандарт за присъединяване: EN 10220
027L3650
Присъединителен размер [mm]: 20, Тип присъединяване: Точкова заварка, Материал на тялото: Стомана, Покритие на повърхността: Zn (TLP), Макс. работно налягане [bar]: 65, Температурен диапазон [°C]: -60 - 120
027L3650
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Valve Station ICF 20-4-90 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| UL одобрение за файлови имена | ВЕНТИЛ ЗА ОХЛАДИТЕЛ 53R0 |
| Брой на страничен порт [pc] | 4 pc |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | ICF 20-4-90 |
| Група продукти | Мултифункционални вентили |
| Индикатор на посока на потока | Релефна 1-посочна стрелка |
| Категория | II |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 65.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 943 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Модул 1 | Спирателен вентил |
| Модул 1 тип | ICFS 20 |
| Модул 2 | Филтър |
| Модул 2 тип | ICFF 20 |
| Модул 3 | Празно горно покритие |
| Модул 3 тип | ICFB 20 |
| Модул 4 | Регулиращ вентил |
| Модул 4 тип | ICFR 20 |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Вентилна станция |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | ICF резервни части |
| Одобрение | CEEACLLC CDC TYSKTÜVUL |
| Описание на продукта | Контролно решение |
| Покритие на повърхността | Zn (TLP) |
| Посока | Прав |
| Поставяне на страничен порт | P2-P3-P5-P6 |
| Присъединителен размер [mm] | 20 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 3/4 in |
| Продуктови аксесоари | ICF аксесоари |
| Размер на връзка за страничен порт [in] | 3/8 in |
| Стандарт за присъединяване | EN 10220 |
| Съдържа батерии | No |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 120 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 248 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип код ICF | ICF-20-4-20DSXFXBXRAXXXX4XXX |
| Тип на връзка за страничен порт | G |
| Тип присъединяване | Точкова заварка |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 8.392 Kilogram |
| Нето тегло | 7.299 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 23.226 Liter |
| EAN/UPC | 5715255194484 |