
Електрически регулиращ вентил, CCMT 30
027H7233
Хладилни агенти: R744; R410A; R134a, Kv стойност [m³/h]: 3, Макс. работно налягане [bar]: 140, Тип присъединяване: СПОЙКА, ODF, Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
027H7233
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Cv стойност [gal/min] | 3.480 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kv стойност [m³/h] | 3.000 m³/h |
| Material Description | CCMT 30 Electric reg. valve |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 1b44dca2-c37c-46bc-ac76-7c2c62b348a3 |
| SCIP dossier product name | CCMT |
| UL approved refrigerants | R134aR744 |
| UL одобрение | Yes |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | CCMT 30 |
| Група продукти | Рег. вентили за налягане и темп. |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [bar] | 90.00 bar |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [psi] | 1305.0 psi |
| Диапазон на околна температура [°C] [Макс.] | 60 °C |
| Диапазон на околна температура [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Диапазон на околна температура [°F] [Макс.] | 140 °F |
| Диапазон на околна температура [°F] [Мин.] | -40 °F |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 140.0 bar |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Макс. работно налягане [psig] | 2030 psig |
| МаксOPD [bar] | 90.0 bar |
| МаксOPD [psig] | 1305 psig |
| Наименование на продукта | Електрически регулиращ вентил |
| Обслужваем | Electric valve spare parts |
| Одобрение | LLC CDC EURO-TYSKcURus |
| Описание на продукта | Електрически регулиращ вентил |
| присъединителен размер на заварка [in] | 1 1/8 in |
| Продуктови аксесоари | Electric valve accessories |
| Размер на присъединяване на заварка [инч] | 1 in |
| Стандарт за присъединяване | EN10220 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Out of scope |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 60 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 140 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -40 °F |
| Тип присъединяване | СПОЙКА, ODF |
| Хладилни агенти | R134aR410AR744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 3.003 Kilogram |
| Нето тегло | 2.536 Kilogram |
| Volume | 7.883 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428921817 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |