
Вентил със задвижка, ICMTS 20A, Стомана
027H1085
Размер на свързващ изход [mm]: 25, Размер на връзка вход [mm]: 25, Тип на връзка вход: Точкова заварка, Тип свързващ изход: Точкова заварка, Kv стойност [m³/h]: 0.6, Макс. работно налягане [bar]: 140
027H1085
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| CE маркировка | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv стойност [gal/min] | 0.700 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kv стойност [m³/h] | 0.600 m³/h |
| Material Description | ICMTS 20-A 25 DIN *CO2* |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | ICMTS 20A |
| Време за отваряне/затваряне [с] | 3 s |
| Група продукти | Регулиращи вентили |
| Зона на приложение | Транскритични CO2 системи |
| Име на програма за части | ICMTS |
| Индикатор на посока на потока | Релефна 1-посочна стрелка |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 140.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 2030 psig |
| МаксOPD [bar] | 90.0 bar |
| МаксOPD [psig] | 1305 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил със задвижка |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Обслужваем | ICMTS резервни части |
| Одобрение | CECRNEACLLC CDC TYSK |
| Описание на продукта | Рег. моторни вентили за високи налягания |
| Опция за ръчни операции | Чрез ICAD настройкаЧрез мултифункционален инструмент |
| Посока | Прав |
| Продуктови аксесоари | ICAD аксесоариICM / ICS / ICLX аксесоари |
| работа на вентила | ДИРЕКТНО |
| Размер на връзка вход [mm] | 25.00 mm |
| Размер на връзка вход [инч] | 1 in |
| Размер на свързващ изход [mm] | 25.0 mm |
| Размер на свързващ изход [инч] | 1 in |
| Стандарт за присъединяване | EN 10220 |
| Съвместими контролери на Danfoss | EKC 326A |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 120 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 248 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип на връзка вход | Точкова заварка |
| Тип свързващ изход | Точкова заварка |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 2.445 Kilogram |
| Нето тегло | 2.305 Kilogram |
| Volume | 3.467 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428237215 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |