
Електрически регулиращ вентил, CCMT 8L
027H7275
Хладилни агенти: R744, Kv стойност [m³/h]: 0.8, Макс. работно налягане [bar]: 130, Тип присъединяване: СПОЙКА, ODF, Вид на опаковката: Мултипак, Количество в опаковка от определен вид: 9
027H7275
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv стойност [gal/min] | 0.925 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kv стойност [m³/h] | 0.800 m³/h |
| Material Description | CCMT 8L Electric reg. valve |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| UL approved refrigerants | R744 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | CCMT 8L |
| Група продукти | Рег. вентили за налягане и темп. |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [bar] | 90.00 bar |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [psi] | 1305.0 psi |
| Диапазон на околна температура [°C] [Макс.] | 50 °C |
| Диапазон на околна температура [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Диапазон на околна температура [°F] [Макс.] | 120 °F |
| Диапазон на околна температура [°F] [Мин.] | -40 °F |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 9 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 130.0 bar |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Макс. работно налягане [psig] | 1885 psig |
| МаксOPD [bar] | 90.0 bar |
| МаксOPD [psig] | 1305 psig |
| Наименование на продукта | Електрически регулиращ вентил |
| Обслужваем | Electric valve spare parts |
| Одобрение | EACLLC CDC EURO-TYSK |
| Описание на продукта | Електрически регулиращ вентил |
| присъединителен размер на заварка [in] | 3/8 in |
| Продуктови аксесоари | Electric valve accessories |
| Стандарт за присъединяване | EN10220 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 55 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -20 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 131 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -4 °F |
| Тип присъединяване | СПОЙКА, ODF |
| Хладилни агенти | R744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.738 Kilogram |
| Нето тегло | 0.603 Kilogram |
| Volume | 2.236 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424053666 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |