
Вентил на манометър, SNV-SS
148B4693
Тип на връзка вход: Режещ пръстен, Тип свързващ изход: Режещ пръстен
148B4693
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SNV-SS CD10-CD10 65 bar M/06 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вентил версия | Разширен клон |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | SNV-SS |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 6 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 65.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 943 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | SNV резервни части |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜV |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Описание на продукта | Спирателен иглен вентил |
| Посока | Ъглов |
| Посока на поток | Двупоточна система |
| Продуктови аксесоари | SNV аксесоари |
| Размер на връзка вход [mm] | 10.00 mm |
| Размер на свързващ изход [mm] | 10.0 mm |
| Стандарт за присъединяване | DIN 3901 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 200 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 392 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип на връзка вход | Режещ пръстен |
| Тип свързващ изход | Режещ пръстен |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| Цвят на боя | Cr3 / TLP |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.486 Kilogram |
| Нето тегло | 0.422 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 1.183 Liter |
| EAN/UPC | 5702428670319 |