
Вентил на манометър, SNV-ST
148B4575
Тип на връзка вход: Режещ пръстен, Тип свързващ изход: Режещ пръстен
148B4575
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SNV-ST Rc1/4-R3/8 52 bar M/12 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вентил версия | Стандартна версия |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | SNV-ST |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Идентичен продукт | 148B4177 |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Количество в опаковка от определен вид | 12 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 52.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 754 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | SNV резервни части |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜV |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Описание на продукта | Спирателен иглен вентил |
| Посока | Ъглов |
| Посока на поток | Двупоточна система |
| Продуктови аксесоари | SNV аксесоари |
| Размер на връзка вход [mm] | 10.00 mm |
| Размер на свързващ изход [mm] | 10.0 mm |
| Стандарт за присъединяване | DIN 3861DIN 3901 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Out of scope |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип на връзка вход | Режещ пръстен |
| Тип свързващ изход | Режещ пръстен |
| Флуидна група | 1 |
| Цвят на боя | Cr3 / TLP |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.007 Kilogram |
| Нето тегло | 0.007 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 0.91 Liter |
| EAN/UPC | 5702428492072 |