
Вентил на манометър, SNV-ST
148B3878
Тип на връзка вход: NPT, Тип свързващ изход: NPT, Размер на връзка вход [инч]: 1/4
148B3878
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SNV-ST 1/4FPT-1/4MPT 140 bar I/30 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вентил версия | Стандартна версия |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Индустриален пакет |
| Вид на продукта | SNV-ST |
| Вход вътрешен/външен | Външен |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Идентичен продукт | 148B0082 |
| Изход вътрешен/външен | Вътрешен |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Количество в опаковка от определен вид | 30 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 140.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 2030 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
| Оборудване | Капачка |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Обслужваем | SNV резервни части |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| Описание на продукта | Спирателен иглен вентил |
| Посока | Ъглов |
| Посока на поток | Двупоточна система |
| Продуктови аксесоари | SNV аксесоари |
| Размер на връзка вход [инч] | 1/4 |
| Размер на свързващ изход [инч] | 1/4 |
| Стандарт за присъединяване | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Съдържа батерии | No |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | 76 °F |
| Тип на връзка вход | NPT |
| Тип свързващ изход | NPT |
| Флуидна група | 1 |
| Цвят на боя | Cr3 / TLP |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 428.282 Gram |
| Нето тегло | 388.434 Gram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162974490 |