
Вентил на манометър, SNV-ST
148B3744
Тип на връзка вход: NPT, Тип свързващ изход: Режещ пръстен, Размер на връзка вход [инч]: 3/8
148B3744
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SNV-ST CD6-3/8MPT 52 bar M/12 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вентил версия | Стандартна версия |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | SNV-ST |
| Вход вътрешен/външен | Външен |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 12 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 52.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 754 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | SNV резервни части |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| Описание на продукта | Спирателен иглен вентил |
| Посока | Ъглов |
| Посока на поток | Двупоточна система |
| Продуктови аксесоари | SNV аксесоари |
| Размер на връзка вход [инч] | 3/8 |
| Размер на свързващ изход [mm] | 6.0 mm |
| Стандарт за присъединяване | ANSI/ASME B1.20.1DIN 3861DIN 3901 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Тип на връзка вход | NPT |
| Тип свързващ изход | Режещ пръстен |
| Флуидна група | 1 |
| Хладилни агенти | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| Цвят на боя | Cr3 / TLP |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.444 Kilogram |
| Нето тегло | 0.39 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 1.155 Liter |
| EAN/UPC | 5702428179331 |