
Мембранен спирателен кран, BML 6s
009G0102
Тип на връзка вход: СПОЙКА, ODF, Тип свързващ изход: СПОЙКА, ODF, Размер на вход [инч]: 1/4 in, Размер на изход [инч]: 1/4 in
009G0102
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Cv стойност [gal/min] | 0.350 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EN13463-3 запал. източник преценка | Да |
| Kv стойност [m³/h] | 0.300 m³/h |
| Material Description | BML 6S Shut off valve MU20 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 4713b3ce-0431-444e-9b2b-0f14b47fa788 |
| SCIP dossier product name | BML/BMT |
| UL approved refrigerants | R134aR22R404AR407CR407HR449BR450AR507AR513AR515BR516A |
| UL одобрение | Yes |
| UL одобрение за файлови имена | ВЕНТИЛ ЗА ОХЛАДИТЕЛ 53R0 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | BML 6s |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Индикатор на посока на потока | Релефна 1-посочна стрелка |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | 6(c) |
| Количество в опаковка от определен вид | 20 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 28.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 406 psig |
| Макс. тестово налягане [bar] | 36.4 bar |
| Макс. тестово налягане [psig] | 528.0 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Месинг |
| Материал на тялото | Месинг |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Мембранен спирателен кран |
| Обезмаслени хладилни агенти | R1234ze(E)R134aR513AR515BR516A |
| Оборудване | Ръчно колело |
| Обслужваем | Резервни части за вентили BM/GBC |
| Одобрение | ВКЛЮЧЕН В C UL USEACLLC CDC TYSK |
| Посока | Прав |
| Продуктови аксесоари | Аксесоари за вентили BM/GBC |
| Работен диапазон [bar] [макс] | 21 bar |
| Работен диапазон [bar] [мин] | -1 bar |
| Работен диапазон [psig] [макс] | 304 psig |
| Работен диапазон [psig] [мин] | -14 psig |
| Размер на вход [инч] | 1/4 in |
| Размер на изход [инч] | 1/4 in |
| Съвместимост с лубриканти | Oilfree applications |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes with exemptions |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes with exemptions |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 100 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -55 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 212 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -67 °F |
| Тип на връзка вход | СПОЙКА, ODF |
| Тип свързващ изход | СПОЙКА, ODF |
| Флуидна група | 12 |
| Хладилни агенти | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R1270R134aR22/R407CR290R404A/R507AR407HR449BR450AR513AR515BR516AR600R600a |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.274 Kilogram |
| Нето тегло | 0.23 Kilogram |
| Volume | 0.704 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422006497 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |