
Фланец, 25 mm, Точкова заварка
192H3014
Стандарт за присъединяване: EN 10220, Спец. на материала: Неръждаема стомана, Употребено за продукт: TEVA 85; FA 20; EVRA 20 - 25; PMC 5 -20; EVR 20 - 25; EVR 20-25; TEA 85; TEAQ 85; TEAT 85; PM 5 - 25; PMFH 80; PMFL 80
192H3014
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | WELD FLANGES 1 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Версия на фланец | 3.0 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Фланец |
| Включени части | 2 фланеца |
| Група продукти | Flanges |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 12 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Шпонка |
| Наименование на продукта | Flange set |
| Присъединителен размер [mm] | 25 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 1 in |
| Спец. на материала | Неръждаема стомана |
| Стандарт за присъединяване | EN 10220 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | Точкова заварка |
| Употребено за продукт | EVR 20 - 25EVR 20-25EVRA 20 - 25FA 20PM 5 - 25PMC 5 -20PMFH 80PMFL 80TEA 85TEAQ 85TEAT 85TEVA 85 |
| Форма на фланец | Овал |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.94 Kilogram |
| Нето тегло | 0.939 Kilogram |
| Volume | 0.827 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428196598 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |