
Резервна част, KDC/GVD 80
148G3067
Вид на продукта: Резервна част, Употребено за продукт: KDC/GVD 80
148G3067
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Spring kit 2 bar KDC/GVD 80 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Резервна част |
| Група продукти | Press. control valve sparepart |
| Диференциално налягане [bar] | 2.000 bar |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 5 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Spring |
| Описание на продукта | Мултифункционален вентил на компресор |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -50 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -58 °F |
| Типово обозначение | Spring Kit |
| Употребено за продукт | KDC/GVD 80 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.178 Kilogram |
| Нето тегло | 0.098 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 0.921 Liter |
| EAN/UPC | 5702428343787 |