
Функционален модул, REG-SB 10
148B5113
Типово обозначение: Достигната горна част, Макс. работно налягане [bar]: 52, Включени части: 1 уплътнител; Горна част; 4 болтове, Употребено за продукт: REG-SB 10
148B5113
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | FIA 15 D ANG FILTER HOUSING |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 33927da5-9b68-41e6-865e-1ca6d2815b8e |
| SCIP dossier product name | REG-SA REG-SB |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | REG-SB 10 |
| Включени части | 1 уплътнител4 болтовеГорна част |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Име на програма за части | REG-SA / REG-SB |
| Канал | Standard |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | 6(a)6(b) |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 52.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 754 psig |
| Марка | SVL Flexline |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Функционален модул |
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | SVL Flexline резервни части |
| Продуктови аксесоари | SVL Flexline аксесоари |
| Размер на свързващ изход [mm] | 10.0 mm |
| сечение на потока [in2] | 0.024 in² |
| сечение на потока [mm2] | 16.0 mm² |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes with exemptions |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes with exemptions |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -76 °F |
| Типово обозначение | Достигната горна част |
| Употребено за продукт | REG-SB 10 |
| Хладилни агенти | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.43 Kilogram |
| Нето тегло | 0.25 Kilogram |
| Volume | 1.801 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428485920 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |