Handwheel, AVR 350 A
148B4807
Типово обозначение: AVR 350 A STR, Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
148B4807
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | AVR 350 A STR Shut-off valve Handwheel |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | AVR 350 A |
| Група продукти | Spare parts, discont. products |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Наименование на продукта | Handwheel |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Типово обозначение | AVR 350 A STR |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 461 Kilogram |
| Нето тегло | 455 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 2080 Liter |
| EAN/UPC | 5702424493011 |