Комплект за ремонт, RD 5500
119F3003
Материал на тялото: Месинг, Брой дупки/кръгове: 06, Вид на опаковката: Индустриален пакет, Количество в опаковка от определен вид: 100
119F3003
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | RD Br5500 0.188/06 I/100 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 5cad0b99-c61d-4671-8e0b-4872412bb6ef |
| SCIP dossier product name | ETS 250-800/KVS 42 |
| Брой дупки/кръгове | 06 |
| Брой дюзи/бутала | 199 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Индустриален пакет |
| Вид на продукта | RD 5500 |
| Група продукти | Refrig. distributor spareparts |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Количество в опаковка от определен вид | 100 pc |
| Материал на тялото | Месинг |
| Наименование на продукта | Комплект за ремонт |
| Размер на дюзи [инч] | 0.199 in |
| Размер на щуцер [mm] | 5.05 mm |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Тип редуция | Дюза |
| Хладилни агенти | R22R407CR410A |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.275 Kilogram |
| Нето тегло | 0.27 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428418942 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |