
Смесител за течен газ, LG 16 - 28
069G4003
Употребено за продукт: CPCE 15
069G4003
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Inlet Hot gas connection type | Solder, ODF |
| Inlet Liquid connection type | Solder, ODM |
| Material Description | LG 16-28 VЦSKE- |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 53333d8f-4b13-4268-94e6-99a332859da0 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | LG 16 - 28 |
| Вход горещ газ [mm] | 15.88 mm |
| Вход горещ газ [инч] | 5/8 in |
| Вход течност [инч] | 1 1/8 in |
| Входяща течност [mm] | 28.58 mm |
| Група продукти | Аксесоари за KV вентили |
| Индикатор на посока на потока | Гравирана 1-посочна стрелка |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Количество в опаковка от определен вид | 9 pc |
| Наименование на продукта | Смесител за течен газ |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSK |
| Описание на продукта | Смесител за течен газ |
| По-нататъшна информация | За всички фреони |
| Размер на изход [mm] | 28.58 mm |
| Размер на изход [инч] | 1 1/8 in |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Тип на връзка вход | СПОЙКА, ODF |
| Тип свързващ изход | СПОЙКА, ODF |
| Употребено за продукт | CPCE 15 |
| Хладилни агенти | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513AR515BR516A |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.276 Kilogram |
| Нето тегло | 0.244 Kilogram |
| Volume | 0.553 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422013587 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |