
Елемент за регулиращ вентил, 90 °C - 130 °C, TEAT 85; TEAT 20
068G3261
Вид на опаковката: Мултипак
068G3261
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Material Description | ELEM TEAT 20/85 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 4f62a7f9-fa17-4ca6-8fd0-b6f703bf683f |
| SCIP dossier product name | TEA TEAT Accessories |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | ELM |
| Група продукти | Регулиращи вентили |
| Дължина на капилярна тръба [in] | 196.8 in |
| Дължина на капилярна тръба [mm] | 5000 mm |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Изравняване на налягане | Вътрешно изравнени |
| Количество в опаковка от определен вид | 9 pc |
| Материал на тялото | Неръждаема стомана |
| Наименование на продукта | Елемент за регулиращ вентил |
| Посока | Прав |
| Съдържа батерии | No |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 130 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | 90 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 266 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | 194 °F |
| Употребено за продукт | TEAT 20TEAT 85 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.648 Kilogram |
| Нето тегло | 0.616 Kilogram |
| Volume | 2.138 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422025412 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |