
Елемент за регулиращ вентил, PHT, Елемент
067B3303
Употребено за продукт: PHTX, Типово обозначение: Елемент
067B3303
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Material Description | PHTX Element |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 0c9d94cf-8a6c-427f-aa07-f41f4af34854 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | PHT |
| Група продукти | Регулиращи вентили |
| Дължина на капилярна тръба [in] | 118.0 in |
| Дължина на капилярна тръба [mm] | 3000 mm |
| Изравняване на налягане | Външно изравнен |
| Количество в опаковка от определен вид | 12 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 28.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 400 psig |
| Материал на тялото | Месинг |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Наименование на продукта | Елемент за регулиращ вентил |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSK |
| Размер на изравнителна линия [инч] | 1/4 in |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Out of scope |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 10 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 50 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -40 °F |
| Тип изравнителна връзка | Разширение |
| Типово обозначение | Елемент |
| Употребено за продукт | PHTX |
| Хладилни агенти | R22/R407C |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.584 Kilogram |
| Нето тегло | 0.46 Kilogram |
| Volume | 1.618 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428034562 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |