
Капилярна тръба
060-017166
Типово обозначение: Капилярна тръба, Употребено за продукт: RT; WVS; WVFX; KP; MP, Вид на опаковката: Мултипак, Количество в опаковка от определен вид: 50
060-017166
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Capillary Tube |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 0d2d51d9-73bd-415b-baa3-e932a09f7536 |
| Бележки за присъединяване | 50 mm тръба тип „опашка“ |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Аксесоар |
| Вход по налягане вътрешен/външен | Вътрешен |
| Група продукти | Генерични аксесоари |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Дължина на капилярна тръба [in] | 39.0 in |
| Дължина на капилярна тръба [mm] | 1000 mm |
| Количество в опаковка от определен вид | 50 pc |
| Материал на капилярната тръба | Мед |
| Наименование на продукта | Капилярна тръба |
| Размер връзка вх. налягане [in] | 1/4 in |
| Съдържа батерии | No |
| Тип на връзка вх. налягане | Разширение |
| Типово обозначение | Капилярна тръба |
| Употребено за продукт | KPMPRTWVFXWVOWVS |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.101 Kilogram |
| Нето тегло | 0.096 Kilogram |
| Volume | 0.218 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428365246 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |