
Кабел
034G2202
Типово обозначение: Кабел, Дължина на кабела [m]: 2, Употребено за продукт: ETS 100; ETS 50; ETS 25, Вид на опаковката: Мултипак, Количество в опаковка от определен вид: 20
034G2202
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| CE маркировка | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Accessory cable M12/s 2m M/20 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Аксесоар |
| Група продукти | Electric valve accessories |
| Дължина на кабела [ft] | 6.6 ft |
| Дължина на кабела [m] | 2.000 m |
| Електрическа връз. мъжка/женска | Женско |
| Електрическа връзка | M12 |
| Идентичен продукт | 034G2331 |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Количество в опаковка от определен вид | 20 pc |
| Материал на изолацията на кабела | CPE |
| Наименование на продукта | Кабел |
| Одобрение | CERoHSUKCA |
| Работнa температура [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Работнa температура [°F] [Мин] | -40 °F |
| Работна температура [°C] [Макс.] | 80 °C |
| Работна температура [°F] [Макс.] | 176 °F |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Типово обозначение | Кабел |
| Употребено за продукт | ETS 100ETS 100CETS 12.5ETS 12CETS 24CETS 25ETS 250ETS 25BETS 25CETS 400ETS 50ETS 50CKVS 15KVS 2CKVS 3C |
| Употребено за продукт коментари | Straightway connector |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.13 Kilogram |
| Нето тегло | 0.083 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 0.429 Liter |
| EAN/UPC | 5702428826396 |