
Фланец, 50 mm, Точкова заварка
027N3050
Стандарт за присъединяване: DIN 2526, Спец. на материала: Стомана, Употребено за продукт: WVTS 50; WVS 50
027N3050
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SV.FLANGESЦT |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Версия на фланец | 9.0 A |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Фланец |
| Включени части | 2 фланеца |
| Група продукти | Flanges |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Намаляване на уплътнението |
| Наименование на продукта | Flange set |
| Присъединителен размер [mm] | 50 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 2 in |
| Спец. на материала | Стомана |
| Стандарт за присъединяване | DIN 2526 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | Точкова заварка |
| Употребено за продукт | WVS 50WVTS 50 |
| Форма на фланец | Кръгъл |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 5.204 Kilogram |
| Нето тегло | 4.979 Kilogram |
| Volume | 6.248 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422020608 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |