
Фланец, 100 mm, Точкова заварка
027N3042
Стандарт за присъединяване: ASME B 36.10M SCHEDULE 40, Спец. на материала: Стомана, Употребено за продукт: PML 80; PM 80; PMLX 80
027N3042
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Welding Flange set 4 in |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Версия на фланец | 14.0 A |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Фланец |
| Включени части | 2 фланеца |
| Група продукти | Flanges |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Шпонка |
| Наименование на продукта | Flange set |
| Присъединителен размер [mm] | 100 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 4 in |
| Спец. на материала | Стомана |
| Стандарт за присъединяване | ASME B 36.10M SCHEDULE 40 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | Точкова заварка |
| Употребено за продукт | PM 80PML 80PMLX 80 |
| Форма на фланец | Кръгъл |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 14.264 Kilogram |
| Нето тегло | 14.18 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 22.493 Liter |
| EAN/UPC | 5702428196741 |