
Фланец, 22 mm, Запояване
027L1123
Стандарт за присъединяване: ASME B 16.22, Спец. на материала: Месинг, Употребено за продукт: CVMP; EVRA 3 - 15; CVKP; NRVA 15 - 20; CVML; CVK; CVMH; CVM; EVR 15; CVMM; CVMT; CVMO; TEA 20; TEVA 20; TE 12; TEAT 20; CVMQ
027L1123
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Flange set 7/8 in Soldering |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | db6103e4-1cc7-46f9-8415-1153152ea04d |
| Версия на фланец | 1.3 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Фланец |
| Включени части | 2 фланеца |
| Група продукти | Flanges |
| Количество в опаковка от определен вид | 16 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Шпонка |
| Наименование на продукта | Flange set |
| Присъединителен размер [mm] | 22 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 7/8 in |
| Спец. на материала | Месинг |
| Стандарт за присъединяване | ASME B 16.22 |
| Съдържа батерии | No |
| Тип присъединяване | Запояване |
| Употребено за продукт | CVKCVKPCVMCVMHCVMLCVMMCVMOCVMPCVMQCVMTEVR 15EVRA 3 - 15NRVA 15 - 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Форма на фланец | Овал |
| Хладилни агенти | R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR717 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.502 Kilogram |
| Нето тегло | 0.494 Kilogram |
| Volume | 0.308 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422015352 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |