Електрически регулиращ вентил, CCM Actuator
027H7184
Хладилни агенти: R744; R134a, Макс. работно налягане [bar]: 90, Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
027H7184
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Actuator CCM Electric reg. valve |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | a469fb9a-68df-4b01-a055-18fc3620c8b4 |
| SCIP dossier product name | Actuator CCM Electric reg. valve |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | CCM Actuator |
| Група продукти | Рег. вентили за налягане и темп. |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [bar] | 50.00 bar |
| Диапазон на настройка на диф. наляг. [psi] | 725.0 psi |
| Диференциално налягане [psi] | 725.000 psi |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 90.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 1305 psig |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| МаксOPD [bar] | 50.0 bar |
| МаксOPD [psig] | 725 psig |
| Наименование на продукта | Електрически регулиращ вентил |
| Одобрение | LLC CDC TYSK |
| Описание на продукта | Задвижка |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Out of scope |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Out of scope |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 40 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -40 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 104 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -40 °F |
| Употребено за продукт | CCM 10CCM 20CCM 30CCM 40 |
| Хладилни агенти | R134aR744 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 1.288 Kilogram |
| Нето тегло | 0.929 Kilogram |
| Volume | 6.248 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428398879 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |