ICAD accessories, ICAD-B Cable set 15m (3x cables), ICAD 600BTS; ICAD 1200B; ICAD 600B
027H0467
Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
027H0467
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | ICAD-B Cable set 15m (3x cables) |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Аксесоар |
| Включени части | 4 pin female4 pin male8 pin female |
| Група продукти | ICAD accessories |
| Дължина на кабела [in] | 590.50 in |
| Дължина на кабела [m] | 15.000 m |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Наименование на продукта | Кабел |
| Присъединителен размер [mm] | 12 mm |
| Присъединяване вътрешно/външно | Вътрешен |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | M |
| Типово обозначение | M12 cable set, 15 m |
| Употребено за продукт | ICAD 1200BICAD 600BICAD 600BTS |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 2.16 Kilogram |
| Нето тегло | 1.646 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 6.248 Liter |
| EAN/UPC | 5715162599044 |