
ICAD 600; ICAD 900
027H0435
Употребено за продукт: ICAD 600; ICAD 900, Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
027H0435
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | ICAD 600/900/1200 - Cable set 15 m |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Аксесоар |
| Включени части | 8 женски щифт и 4 женски щифт |
| Група продукти | ICAD accessories |
| Дължина на кабела [in] | 590.50 in |
| Дължина на кабела [m] | 15.000 m |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Наименование на продукта | Кабел |
| Присъединителен размер [mm] | 12 mm |
| Присъединяване вътрешно/външно | Вътрешен |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | M |
| Типово обозначение | M12 женски комплект за кабел, 15 m |
| Употребено за продукт | ICAD 1200ICAD 600ICAD 900 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 1.496 Kilogram |
| Нето тегло | 1.337 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 6.248 Liter |
| EAN/UPC | 5702428286664 |