
Вентил на манометър
027G9991
Тип на връзка вход: G, Хладилни агенти: R717, Вид на опаковката: Мултипак, Количество в опаковка от определен вид: 50
027G9991
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 40 |
| Face style (Ø) | 2 1/2 in |
| Material Description | Gauge 2-1/2in R717 -30 inHg - 300 psig |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Spare part |
| Група продукти | Regionally specified kits |
| Диапазон на налягането [psig] Pe [Макс] | 300.0 psig |
| Диапазон на налягането [psig] Pe [Мин] | -655430322.6 psig |
| Диапазон на околна температура [°C] [Макс.] | 70 °C |
| Диапазон на околна температура [°C] [Мин.] | -40 °C |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диапазон на околна температура [°F] [Макс.] | 158 °F |
| Диапазон на околна температура [°F] [Мин.] | -40 °F |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 50 pc |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
| По-нататъшна информация | Without logo |
| Присъединителен размер [инч] | 1/4 in |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип на връзка вход | G |
| Тип присъединяване | NPT |
| Типово обозначение | Gauge |
| Употребено за продукт | SNV |
| Хладилни агенти | R717 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.5 Kilogram |
| Нето тегло | 0.5 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428297349 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |