
Фланец, 15 mm, NPT
027G1006
Стандарт за присъединяване: ANSI/ASME B1.20.1, Спец. на материала: Стомана, Употребено за продукт: CVMP; EVRA 3 - 15; CVKP; NRVA 15 - 20; CVML; CVK; CVMH; CVM; EVR 15; CVMT; CVMO; TEA 20; TEVA 20; TE 12; TEAT 20; CVMQ
027G1006
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Flange set 1/2 in NPT |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Версия на фланец | 1.3 |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Фланец |
| Включени части | 2 фланеца |
| Група продукти | Flanges |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 32 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Шпонка |
| Наименование на продукта | Flange set |
| Присъединителен размер [mm] | 15 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 1/2 in |
| Спец. на материала | Стомана |
| Стандарт за присъединяване | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | NPT |
| Употребено за продукт | CVKCVKPCVMCVMHCVMLCVMOCVMPCVMQCVMTEVR 15EVRA 3 - 15NRVA 15 - 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Форма на фланец | Овал |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.555 Kilogram |
| Нето тегло | 0.525 Kilogram |
| Volume | 0.313 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428197113 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |