
Spare parts
027B2016
Описание на продукта: Плувка на вентил, Употребено за продукт: SV 6
027B2016
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Balance pipe Weld conn. size | 1 in |
| CE маркировка | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv стойност [gal/min] | 0.500 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Differential pressure max[bar] | 19 bar |
| Differential pressure max[psi] | 276.0 psi |
| Kv стойност [m³/h] | 0.430 m³/h |
| Material Description | SV 6 Pilot valve w/o body |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| UL одобрение | Yes |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Spare parts |
| Група продукти | Float exp. valve spare parts |
| Категория | II |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 28.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 406 psig |
| Наименование на продукта | Float valve |
| номинална мощност [IMP] | +41 °F/+89,6 °F, sub. Cooling |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| номинална мощност [SI] | +5 °C/+32 °C, sub. Cooling 4 K |
| Номинална мощност R134a [kW] | 29.90 kW |
| Номинална мощност R134a [TR] | 8.50 TR |
| Номинална мощност R22 [TR] | 10.89 TR |
| Номинална мощност R404A/R507 [TR] | 7.99 TR |
| Номинална мощност R717 [TR] | 52.9 TR |
| Номинална мощност R22 [kW] | 38.30 kW |
| Номинална мощност R404A/R507 [TR] | 28.10 kW |
| Номинална мощност R717 [kW] | 186.0 kW |
| Одобрение | CEEACLLC CDC TYSK |
| Описание на продукта | Плувка на вентил |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 120 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -50 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | -58 °F |
| Тип на свързване на пилотната линия | Welding |
| Употребено за продукт | SV 6 |
| Флуидна група | 12 |
| Хладилни агенти | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507AR717 |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 8.922 Kilogram |
| Нето тегло | 8.921 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 19.159 Liter |
| EAN/UPC | 5702422161622 |