
FSA, Разширение, СПОЙКА, ODF, Адаптер
023U8013
Вид на продукта: FSA, Тип на връзка вход: Разширение, Тип свързващ изход: СПОЙКА, ODF, Адаптер
023U8013
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | FSA 310m Flare/Solder Adapter |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | 432c3b84-24e5-412f-b89b-ebd799eb8493 |
| SCIP dossier product name | Flare/solder adaptor |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | FSA |
| Група продукти | Генерични аксесоари |
| Идентичен продукт | 023U8003 |
| Количество в опаковка от определен вид | 120 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Макс. работно налягане [bar] | 46.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 667 psig |
| Макс. стягащ върт. момент [Nm] | 30 Nm |
| Материал на присъединителния елемент | МесингМед |
| Наименование на продукта | Адаптер |
| Обслужваем | Генерични резервни части |
| Размер на вход [инч] | 3/8 in |
| Размер на изход [mm] | 10.00 mm |
| Съдържа батерии | No |
| Тип на връзка вход | Разширение |
| Тип свързващ изход | СПОЙКА, ODF |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.074 Kilogram |
| Нето тегло | 0.067 Kilogram |
| Volume | 0.086 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422124788 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |