
Фланец
020-5429
Присъединителен размер [инч]: 4 1/8 in
020-5429
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Flange kit 4 1/8 in for OFC 80 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| SCIP dossier no. | a7d4344b-ba97-4b6f-9f6f-78899065c5b4 |
| SCIP dossier product name | OFC |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | Spare part |
| Включени части | 1 фланец |
| Група продукти | Check valve spare parts |
| Количество в опаковка от определен вид | 4 pc |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Конструкция на фланец | Жлеб |
| Наименование на продукта | Фланец |
| Присъединителен размер [mm] | 105 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 4 1/8 in |
| Спец. на материала | Стомана |
| Стандарт за присъединяване | ASME B 16.22 |
| Съдържа батерии | No |
| Тип присъединяване | Запояване |
| Типово обозначение | Flange |
| Употребено за продукт | OFC 80OFC 80BOFC 80BCOFC 80C |
| Форма на фланец | Квадрат |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 2.418 Kilogram |
| Нето тегло | 1.418 Kilogram |
| Volume | 3.416 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162378915 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |