Electric valve spare parts, Flange set
009L6151
Присъединителен размер [mm]: 80, Включени части: 1 фланец, Вид на опаковката: Единичен пакет, Количество в опаковка от определен вид: 1
009L6151
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| CE маркировка | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Flange set 3 in for OFB ASTM |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| В обхвата на WEEE | No |
| Вид на опаковката | Единичен пакет |
| Вид на продукта | Spare part |
| Включени части | 1 фланец |
| Група продукти | Electric valve spare parts |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
| Количество в опаковка от определен вид | 1 pc |
| Конструкция на фланец | Жлеб |
| Наименование на продукта | Flange set |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Одобрение | cURus recognized |
| Оразмеряване на анкерен болт | M16 x 90 mm |
| Присъединителен размер [mm] | 80 mm |
| Присъединителен размер [инч] | 3 in |
| Спец. на материала | Стомана |
| Стандарт за присъединяване | ASTM |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Тип присъединяване | Запояване |
| Типово обозначение | Flange |
| Употребено за продукт | OFB 80 |
| Форма на фланец | Квадрат |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 5.003 Kilogram |
| Нето тегло | 4.188 Kilogram |
| Volume | 5.161 Liter |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255154594 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |