
Резервна част, Капачка на уплътнение
009L5210
Вид на продукта: Резервна част, Типово обозначение: Капачка на уплътнение, Капачка на уплътнение
009L5210
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | Seal Cap Kit GBC 90bar 16-22s I/4 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Индустриален пакет |
| Вид на продукта | Резервна част |
| Група продукти | BM/GBC valve spare parts |
| Клауза за изключение от RoHS на ЕС | No |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Количество в опаковка от определен вид | 4 pc |
| Наименование на продукта | Капачка на уплътнение |
| Съдържа батерии | No |
| Съответствие с RoHS в Китай | Yes |
| Съответствие с RoHS на ЕС | Yes |
| Типово обозначение | Капачка на уплътнение |
| Употребено за продукт | GBC 90bar V3 16s-22s |
| Широчина през плоскости [mm] | 21 mm |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.013 Kilogram |
| Нето тегло | 0.011 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 0.01 Liter |
| EAN/UPC | 5715162732250 |